Dji Teknik Servis Hizmetleri

POKEMON MU DRONE MU

Dji Teknik Servis Hizmetleri

POKEMON MU DRONE MU

Görünüşü adeta bir pokemonu andıran bu cihazın adı PITTA.Cihaz 170 mm boyutunda ve tam tamına 200 gr. Pekiii bu Pitta neler yapabiliyor.

Cihazı kutusundan çıkarttığınızda uçuş için malzemeleriyle geliyor.Bu sayede Pitta sadece kamera olarak değil aynı zamanda drone olarakta kullanılabiliyor.Pitta şeklinden dolayı çok yönlü bir yapıya da sahip. Aksiyon kamerası olarak kullanılabilir ve isteyen alıcılar bu kamerayı evinin bir köşesine koyup güvenlik kamerası olarakta konumlandırabilir.

Kamera özelliklerine değinecek olursak timelapse yapabiliyor ve 60 fps hızında slow motion video çekebilmektedir. Pitta aynı Dji'ın diğer ürünleri gibi telefona indirilen uygulama sayesinde telefondan kontrol edilebiliyor.Kullanıcının selfiesini çekebiliyor ve son olarak kullanıcıyı takip edip otomatik olarak başlangıç noktasına dönüp iniş yapabiliyor. Ürünün üstünde 4K çözünürlükte 13 mp kamerası bulunmakta.Kamera aksiyon kamerası olarak kullanıldığında kullanıcıya 100 dakika çekim yapabilmektedir.Havada kalma süresi maalesef ki 15 dakikayla kısıtlıdır.Aksiyon kamerası olarak kullandığınızda cihaz sensörleri sayesinde size sarsıntısız görüntü sunmaktadır. Cihazın fiyatı ise 289 dolardır.

Peki sizce PITTA bu  bir Sparkla yarışabilir mi ?