Dji Teknik Servis Hizmetleri

Söylentiler doğruysa, bu drone alışılmışın dışında görünüyor

Dji Teknik Servis Hizmetleri

Söylentiler doğruysa, bu drone alışılmışın dışında görünüyor

 

DJI Mavic 3 henüz DJI tarafından onaylanmadı, ancak bir sürü sızıntı ve söylentinin bulunması, bu drone'un neler sunabileceğine dair zaten oldukça iyi bir resme sahip olduğumuz anlamına geliyor. dji teknik servis dji servis drone servis dron servis

DJI Mavic 2 Pro'nun yerini alarak DJI'nin prosumer hattının en üstünde yer alması bekleniyor.

Günümüzün en iyi dronlarının çoğunun arkasındaki marka olarak DJI, lansmanı yüksek beklentilerle gelir ve Mavic 3 (veya bazen Mavic 3 Pro olarak adlandırılır)buna dahil gibi gözüküyor.

DJI'dan yeni bir Tweet, 5 Kasım'da, başlangıçta beklenenden tam 10 gün önce bir lansman tarihini onaylıyor gibi görünüyor, bu da çok fazla beklememiz gerekmeyeceği anlamına geliyor.

Güvenilir DJI sızıntıları DroneDJ, Jasper Ellens ve OsiaLV'den gelen bağımsız raporlar, seriye eklenen yeni ürünün etkileyici bir iz bırakacağını doğruluyor.

Ve bu sızıntılar doğruysa, DJI Mavic 3 sahip olmak için sıraya gireceğimiz bir drone olacak. İşte şimdiden almak için can atmamızın üç nedeni:

 

ÇİFT KAMERA

 

Mavic 2, Pro ve Zoom olmak üzere iki farklı şekilde gelir. Mavic 2 Pro, 28 mm'ye eşdeğer odak uzaklığına sahip 20Mp kameraya sahipken Zoom, 24-48 mm odak uzaklığı aralığına sahip 12Mp kameraya sahiptir.

 

Bununla birlikte, DJI Mavic 3'ün biri diğerinin üzerine yerleştirilmiş iki kameraya sahip olması bekleniyor, böylece istediğiniz zaman değiştirebileceksiniz! Kameralardan biri 24 mm'ye eşdeğer odak uzaklığına sahip geniş açılı bir lens sunarken, diğeri 160 mm telefoto lense eşit olacak.

 

Bu 24 mm lens, tipik olarak bir drone'dan beklediğimiz çerçeveyi üretecek ve nefes kesici manzaraları yakalamak için mükemmel hale getirecek.

 

aynı zamanda 160 mm optik, çok daha dar bir görüş alanı sağlayacak, yani drone'u görüntülemek istediğiniz objenin çok fazla yakınında uçuramadığınız durumlarda bile ince ayrıntılara inebileceksiniz.

 

DAHA BÜYÜK SENSÖR

 

Bir Mavic 2 kamerada elde ettiğiniz en büyük sensör 1 inç tipindedir, ancak Mavic 3, 24 mm kameradaki Four Thirds Tipi sensörle çıtayı yükseltir. Bu, boyutun neredeyse iki katıdır,

bu da Mavic 3'ün özellikle düşük ışıkta çok daha yüksek kaliteli görüntüler üretme kapasitesi olduğu anlamına gelir.

Daha büyük sensör, gürültü düzeylerini düşük tutmaya yardımcı olmasının yanı sıra, görüntülerin daha büyük dinamik aralığa sahip olmasını sağlamalıdır;

 bu, gün doğumunda parlak bir gökyüzünü, derin gölge cepleri olan bir manzara üzerinde film çekerken veya fotoğraflarken idealdir.

 

MÜKEMMEL PİL ÖMRÜ

 

Kısa pil ömrü, drone pilotları için her zaman bir sorun teşkil ediyor ve yüksek irtifalardaki soğuk koşullar durumu daha da zorlaştırıyor.  Ancak, DJI Mavic 3'ün 46 dakikaya kadar uçuş süresi olacak gibi görünüyor. Bu, Mavic 2'yi tek bir pille uçurabileceğinizden neredeyse %50 daha uzun.

 

Tabii ki, rüzgar hızı ve nasıl uçtuğunuz gibi şeyler uçuş süresini etkiler, bu nedenle Fly More Combo'yu tercih etmenizi öneririz çünkü bu genellikle fazladan bir çift pil ve hepsini bağlamanıza izin veren bir şarj cihazı içeriyor. Ancak uçuş süresinde %50'lik bir artış kulağa mükemmel geliyor.